SanaL EsinTi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SanaL EsinTi

SANAL ESİNTİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» bölüm özetleri
EMRE AYDIN Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 5:03 pm tarafından MagicaLMystery

» küçük sırlar hakkında
EMRE AYDIN Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 5:00 pm tarafından MagicaLMystery

» U2 Türkiyede !!!
EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 5:51 pm tarafından *YILDIZ*

» YANNI
EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:36 pm tarafından *YILDIZ*

» SELIM IŞIK GITAR DERSLERI
EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:19 pm tarafından *YILDIZ*

» YAVUZ ÖNER GITAR DERSLERI
EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:17 pm tarafından *YILDIZ*

» Desperate Housewives Türkiye versiyonu geliyor.
EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:14 pm tarafından *YILDIZ*

» Ölümsüz
EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:11 pm tarafından *YILDIZ*

» Karate Kid
EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:08 pm tarafından *YILDIZ*

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
#WaMp|-|!R£LL@#
EMRE AYDIN I_vote_lcapEMRE AYDIN I_voting_barEMRE AYDIN I_vote_rcap 
MagicaLMystery
*YILDIZ*
RaMiNe
ali42
nuri859
Admin
nokta
#DarKneSs#
axi_cocuk
Kimler hatta?
Toplam 20 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 20 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 27 kişi C.tesi Haz. 29, 2024 4:02 am tarihinde online oldu.
Eğitim Haberleri
içeriğimiz
EMRE AYDIN Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 9:59 pm tarafından MagicaLMystery
merhaba:) Sitemizin eski içeriği biraz karışık ve fazlacaydı biz de 3 ana konuya yönelmeye karar verdik Sinema&Televizyon ve Müzik düşündük ki filmlerden müziği ayıramayız biz de müzik konusa devam etmeye karar verdik. şuan yenilenme sürecindeyiz umarız ki sizler sitemize üye olarak gelişmemize katkıda bulunacaksınız ve hep birlikte forumumuzu daha iyi yerlere …

Yorum: 2

EMRE AYDIN

YazarMesaj
MagicaLMystery

MagicaLMystery

EMRE AYDIN Empty
MesajKonu: EMRE AYDIN   EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:04 pm

EMRE AYDIN N788064660617472721880

BİYOGRAFİSİ

2 Şubat 1981 tarihinde Isparta’da doğan emreaydın, 2002 yılında, 6.cadde isimli grubu ile Türkiye çapında düzenlenen "Sing Your Song" beste yarışmasında 1574 adayı geride bırakarak "Dönersen" parçası ile birinci oldu.

2006 yılında Hareket Vakti coverı dışında tüm söz ve müziklerin kendisine ait olduğu “Afili Yalnızlık” adlı ilk solo albümünü yayınladı. Yalnızlık temasını işlediği albüm hem performansı hem de çarpıcı şarkı sözleri ile büyük beğeni topladı. Bu albümle yakaladığı haklı başarısını "Yılın En İyi Rock Müzik Sanatçısı", "Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı", ‘’Yılın En İyi Parçası’’, ‘’Yılın En İyi Albümü’’, ‘’Yılın En İyi Video Klibi’’gibi 50’ye yakın ödülle, ve dinleyicileriyle buluştuğu 400’e yakın konserle perçinleyen sanatçı, 2008 yılında MTV tarafından her sene düzenlenen Avrupa Müzik Ödülleri (EMA)’ nde önce “Türkiye’nin En İyi Sanatçısı” ardından Liverpool ‘da yapılan finalde 21 ülkenin birincisini geride bırakarak “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödüllerine layık görüldü ve Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirdi.

Sanatçının 2010 yılında çıkardığı “Falling Down” isimli single Türkiye’de ve yurtdışında dijital ortamda satışa sunuldu ve dinleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Sony Music ile albüm yapım ve menajerlik hizmetleri anlaşması imzalayarak tüm çalışmalarına sadece Sony Music bünyesinde devam etme kararı alan emreaydın yeni albümü “Kağıt Evler”i, İsveç’te Kelly Clarkson, Eagle Eye Cherry, Sinead O'Connor, Santana gibi dünyaca ünlü sanatçıların da albüm kayıtlarını yaptığı "Mr Radar Music Stüdyoları" nda, Mats Valentin prodüktörlüğünde hazırladı. Cemali’ nin “Duymak istiyorum” parçası hariç yine tüm söz ve bestelerin emreaydın’a ait olduğu “Kağıt Evler”in çıkış parçası “Bu Yağmurlar” albüm öncesi radyolar ve dijital ortam üzerinden müzik severlerle buluştu. “Bu Yağmurlar”, yayınlanmasının ardından 2 gün gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en büyük yasal satış platformlarından www.ttnetmuzik.com.tr ‘da en çok indirilen ve dinlenilen şarkı olarak bir rekora imza attı. Albüm çıkışından hemen önce Çatalca’da 20 saatlik bir çalışma ile Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendirilen “Bu Yağmurlar” radyolar ve müzik kanallarında en çok yayınlanan şarkı olarak zirvedeki yerini aldı.
http://www.sanalesinti.yetkin-forum.com
MagicaLMystery

MagicaLMystery

EMRE AYDIN Empty
MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN   EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:15 pm

"Bu Yağmurlar" şarkısıyla hem yasal satış platformlarında, hem de radyo ve müzik kanallarında zirveye yerleşen, albüm çıkışıyla birlikte 3 ay gibi kısa bir sürede dijital platformların tarihindeki en çok dinlenilen 3. şarkı olarak bu havaların daha da büyük fırtınaların habercisi olduğunun sinyallerini veren; Albüm çıkışıyla birlikte konser turnesine çıkarak 50’ye yakın konser veren Emre Aydın yeni bir rekora daha imza attı.

Bugüne kadar her röportajında kendisini destekleyen fanlarına özel teşekkür eden ve onların sevgisi gibi çıkarsız, karşılıksız bir sevginin bulunamayacağını belirten sanatçının Facebook’taki fan sayısı bugün 1.000.000’u geçti ve 1.000.000 fan sayısına sahip olan ilk Türk sanatçı olarak bir rekora daha imza attı.

Facebook’ta 1.000.000 fan sayısını gördüğünde çok heyecanlandığını söyleyen Emre Aydın, "Kolay kolay herkesin sahip olabileceği bir şey olmadığının farkındayım İnsanların size gösterdiği sevgiye ve verdikleri değere layık olabilmek için en fazla daha iyisini yapmaya ve daha başarılı olmaya çalışıyorsunuz ama bu kadarının karşısında ne diyeceğimi gerçekten bilemiyorum, elimden teşekkür etmekten fazlası gelmiyor, gerçekten herkese çok teşekkür ediyorum beni hiç yalnız bırakmadıkları ve hep yanımda oldukları için.” dedi.

https://www.facebook.com/emreaydin
MagicaLMystery

MagicaLMystery

EMRE AYDIN Empty
MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN   EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:17 pm

EMRE AYDIN'DAN

ÖLÜRMÜYDÜN SANKİ SEVSEN BENİ...

yaşadığımdan emin değilim.gittiğinden eminim ama bak,seni özlediğimden eminim.
yirmi beş yaşında bir hayal kırıklığı olduğumdan hiç şüphem yok mesela.
beceriksizliğimden,yalnızlığımdan,bu şehri sevmediğimden,düzensizliğimden,yorgunluğumdan,huysuzluğumdan,baltalarınızdan birine sap olmamışlığımdan hatta olamayacak olmamdan,kırgınlığımdan,bir gün bana ayrılan sürenin sonuna geleceğimden her tavşan kesildiğimde dünyanın dağ olma vaziyetinden filan eminim.
örnekleri çoğaltabilirim.örnekleri çoğaltabileceğimden eminim.

birileri namusum üzerine yemin edecek,

ölür müydün sanki sevsen beni.

günlerdir doğru dürüst uyuyamıyorum.ellerim parçalanıyor ne zaman yazmayı denesem.ağzım artık daha bozuk.
her tarafta pis bir koku;nefes alamıyorum.
çok bekledim seni.her halimle,her yerimle bekledim.
yetkiler verdim kendime;tuttum seni affettim.
aramanı bile bekledim bazen.ağır küfürlerle örtbas ettim sonra aramayışlarını.bunca zaman aramayışlarını biriktirdim.
seni bekledim ben çünkü
seni bekledim.
içtim..içtim..içtim...
kustum.
en çok giderken bıraktığın kelimeleri kustum.sanat filan dedi bazısı o kelimelere bazısı bunlardan bi bok olmaz dedi.
senin önemsediğin kadar önemsemedim ben o kelimeleri,senin danışma gruplarının önemsediği kadar önemsemedim.
kustum..kustum..kustum.
içtim.

ellerimle yaptığım cam evim kırılacak,

içimden geç
içimi sil
artık özlemek istemiyorum.

neye el atsam piç ediyorum.
yine de fiyakalı durumlar peşindeyim hep.
en sert içkileri kaçırıyorum soluk boruma bilerek.her yıl ilkokula başlıyorum.her gün yeni bir krallık kurup öldürüyorum kralını gece yarısına doğru.
uzatmaya gerek yok;sen olmayınca yapamıyorum.

yokluğun gümüş tepside intihar sunacak,

MagicaLMystery

MagicaLMystery

EMRE AYDIN Empty
MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN   EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:18 pm

Yine de ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını

en çok senin yanında üşürdüm...
sen beni her zaman üşütürdün de; haddimi aştığım zamanlarda, sana yaklaşmayı denediğim zamanlarda yani, en acımasız soğuğunu çarpardın üstüme.
çok toydum, dayanamazdım, buz kesilirdim ve son bir vuruşla paramparça etmeyi de ihmal etmezdin o buz kütlesini her seferinde. yine de ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını...

suya benzerdin, musluktan damlardın mesela ben uykuya dalmadan hemen önce. ya da durup dururken bir salgın hastalık getirirdin uzaklardan,
bana armağan ederdin...

hiç bi şey yapmasan, ayakkabımın içine girerdin, tam da evden yeni çıkmışken ben...

sen basbayağı suya benzerdin... ne zaman kötü hissetsen, kötü hissettirmek için yokuş aşağı akmaya başlardın bütün gücünle, tabi ki ben olurdum yokuşun altında ve her zaman hazırdı savunman; yokuş yukarı nasıl akacaktın...
ve tabi ki gövdemi parçalardın... sen benim gövdemi parçalardın da, yine de ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını...

sen suya benzerdin ya, sensiz olmazdı, olduğu kadar da olmazdı, yani ben bir hiç kimseydim ama yine de ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını...
sırf ayaklarına batmasın diye.

Yazan: Emre Aydın
MagicaLMystery

MagicaLMystery

EMRE AYDIN Empty
MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN   EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:20 pm

AFİLİ YAlNIZLIK ALBÜMÜ

01 - Afili Yalnızlık
02 - Git
03 - Hareket Vakti
04 - Ve Gülümse Şimdi (Bebeğim)
05 - Bu Kez Anladım
06 - Kim Dokunduysa Sana
07 - Belki Bir Gün Özlersin
08 - Kalan Sağlar Senin Olsun
09 - Unut Gittiğin Bir Yerde
10 - Dayan Yalnızlığım
MagicaLMystery

MagicaLMystery

EMRE AYDIN Empty
MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN   EMRE AYDIN Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:20 pm

KAĞIT EVLER ALBÜMÜ

01- Emre Aydın – Bu Yağmurlar
02- Emre Aydın – Alıştım Susmaya
03- Emre Aydın – Hoşçakal
04- Emre Aydın – Tam Dört Yıl Olmuş Dün
05- Emre Aydın – Duymak İstiyorum
06- Emre Aydın – Ayrı Ayrı
07- Emre Aydın – Kimse Olmadı Senin Gibi
08- Emre Aydın – Geniş Zamanlar Yok
09- Emre Aydın – Son Defa
10- Emre Aydın – Kağıt Evler
11- Emre Aydın – Beni Unutma
MagicaLMystery

MagicaLMystery

EMRE AYDIN Empty
MesajKonu: Geri: EMRE AYDIN   EMRE AYDIN Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 7:00 pm

EMRE AYDIN
1 sayfadaki 1 sayfası